ЗАПОБІГАННЯ ДИТЯЧОМУ ТРАВМАТИЗМУ

Шановні учні, вчителі, батьки! Здоров'я - це найважливіше, що є в житті людини. Закликаємо вас зміцнювати та берегти його.

Закон України «Про загальну середню освіту»

Закон України «Про позашкільну освіту»

Закон України «Про охорону дитинства»

Постанова Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 № 270 «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру» (зі змінами)

Наказ МОН України від 16.05.2019 №659"Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися зі здобувачами освіти під час освітнього процесу"

Наказ МОН від 36.12.2017 №1669"Про затвердження Положення про організацію роботи з охорони праці учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти"

Наказ Міністерства освіти і науки України від06.01.2015 №2 «Щодо заходів безпеки у навчальних

Наказ Міністерства освіти і науки України від 15.08.2016 №974 "Про затвердження Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України"

Наказ Міністерства освіти і науки України від 10.11.2016 №1344 "Щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього (навчально-виховного) процесу"

НаказМіністерства освіти і науки України від 06.01.2015 №2 «Щодо заходів безпеки унавчальних закладах»

Лист Міністерства освіти і науки України від 30.07.2014 №1/9-385 «Методичні рекомендації для проведення бесід із учнями загальноосвітніх навчальних закладів з питань враження мінами і вибухонебезпечними предметами, поведінки у надзвичайній ситуації»Як поводити себе в надзвичайних ситуаціях?

Як поводити себе в надзвичайних ситуаціях?

Тут ви знайдете дуже корисний Посібник для сім'ї, який створено Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з ОБСЄ. Не пошкодуйте часу для перегляду, це може врятувати ваше життя!

Якщо ви хочете знати, де чатує небезпека, і хочете попередити її, завітайте на сайт"Весела абетка". На сайті ви знайдете безліч цікавої та корисної інформації. Адже у житті завжди є загроза виникнення небезпечних ситуацій.

Пам'ятка з запобігання дитячого травматизму

1. Дотримуйся правил дорожнього руху:- вулицю необхідно переходити лише у місцях, що позначені знаком "Пішохідний перехід", "Підземний перехід";- перш ніж переходити вулицю, треба переконатися у повній безпеці. Спочатку подивитися наліво, дійшовши до середини дороги - направо;- автобус, тролейбус, що стоїть на зупинці, треба обходити ззаду, а трамвай - спереду;- забороняється грати на проїжджій частині у м'яча, кататися на роликах, самокатах. Рух на велосипедах по вулиці дозволяється тільки з 14 років;- заходити та виходити з транспортного засобу необхідно лише при його повній зупинці.
  2. При виявленні вибухово-небезпечних чи невідомих предметів забороняється перекладати з місця на місце, збирати і зберігати, бити і нагрівати, розряджати і розбирати, закопувати у землю, здавати на металобрухт та ін.
  3. Не грайся з сірниками, не розкладай багаття у не відведених місцях, не влаштовуй розваги з електроприладами, особливо, коли їх увімкнено. ПАМ'ЯТАЙ! Це може призвести до пожежі.
  4. Дітям до 14 років без батьків забороняється перебувати біля водойм. Не купайся та не пірнай у незнайомих місцях.
  5. Дотримуйся правил безпеки при користуванні хімічними речовинами, засобами побутової хімії, уважно читай інструкцію.
  6. Дотримуйся правил безпеки при користуванні колючими та ріжучими предметами.
  7. Не грайся у ліфті, на сходах.
  8. Не грайся біля ліній електромереж та поблизу залізниці. Не підходь до обірваних дротів.
  9. Будь обережним при користуванні газовими побутовими приладами.
  10. Не відчиняй двері незнайомим людям.
  11. Дотримуйся санітарно-гігієнічних норм. Будь обережним під час збирання грибів, ягід. Уникай отруєння несвіжими продуктами харчування, ядовитими рослинами та хімічними речовинами.
  12. Не бігай на перервах. ПАМ'ЯТАЙ, що послизнувшись, ти можеш нанести серйозну травму собі та оточуючим.
  13. У небезпечній ситуації звертайся по допомогу до рятувальних та аварійних служб по телефону:101,