Господарський суд міста Києва запрошує долучитися до Всеукраїнського конкурсу малюнку і твору серед школярів на тему «Правосуддя».

Радою суддів України започатковано Всеукраїнський конкурс малюнку і твору серед школярів на тему: «Правосуддя» у рамках відзначення Дня працівників суду, що відзначається щороку 15 грудня.

Метою конкурсу є: підвищення уваги суспільства до необхідності сприяння діяльності осіб та органів, що забезпечують здійснення правосуддя; висвітлення високої місії судів та судової діяльності у сучасному суспільстві художніми засобами, формування почуття патріотизму та власної гідності громадян України; виховання поваги до суду, суддів та Закону; розвиток в юних українців прагнення зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу.

Вимоги до малюнків:головні персонажі – суддя, суд, працівник суду, бачення дитиною ролі судді, права, закону і призначення судочинства і правосуддя в Україні.

Вимоги до творів:головні персонажі – суддя, працівник суду, адвокат, прокурор, бачення дитиною ролі судді, права, закону в суспільстві і призначення судочинства і правосуддя в Україні. Сюжет твору має ґрунтуватися на реальній або вигаданій судовій справі, життєвій історії, власному досвіді чи досвіді близьких родичів

Приємним доповненням до конкурсу є призовий фонд. Також, переможці обох конкурсів можуть взяти особисту участь у святкових заходах до Дня працівника суду за участю Ради суддів України та суддів Верховного Суду.

Навчальні заклади, учні яких будуть оголошені переможцями конкурсів, будуть відзначені нагородами Ради суддів України.

Усі бажаючі діти шкільного віку мають прекрасну нагоду взяти участь у вказаному конкурсі, надіславши свій малюнок чи твір до Ради суддів України у строк до 10 грудня 2018 року.

Детальніше про умови конкурсу та оформлення робіт можна дізнатися на сайті Ради суддів України:https://bit.ly/2xRB9WS

15-17 листопада 2018 року

в Українському домі (Київ, Хрещатик, 2) відбудеться тридцять четверта Міжнародна спеціалізована виставка

«Освіта та кар’єра – День студента 2018».

Виставка організована Товариством «Знання» України за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

ЗАПРОШУЄМО ШКОЛЯРІВ 8-11 КЛАСІВ ВІДВІДАТИ ВИСТАВКУ

.

Виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2018» покликана допомогти випускникам навчальних закладів системи загальної середньої освіти 2018-2019 року визначитися щодо подальшого здобуття освіти або працевлаштування.

На виставках відвідувачі зможуть:
- познайомитися з навчальними закладами та з перших рук одержати інформацію про їх діяльність;
- довідатися про програми навчання у вітчизняних та закордонних навчальних закладах;
- отримати вичерпну інформацію про міжнародні стипендії та гранти від міжнародних представництв та фондів;
- підібрати курси, тренінги та інші програми навчання, необхідні для подальшого кар’єрного росту.
Директори шкіл та вчителі, які організують відвідування виставки школярами, будуть відзначені Дипломами від Товариства «Знання» України за активну профорієтаційну роботу серед молоді.
Просимо Вас зареєструватися до 01 листопада (включно)
за тел.(093) 676-53-38 або по електронній адресі:expoznannya@ukr.net
Дипломи Ви зможете отримати безпосередньо на виставці під час відвідування.
Програма виставки буде сформована до 7 листопада та розміщена на сайті osvitaexpo.com.ua.
Семінари та презентації проводяться представниками Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, співробітниками Національної академії педагогічних наук України та учасниками виставки.

/Files/images/реклама день відкр.дверей.JPG

/Files/images/Дні відкритих дверей.jpg