/Files/images/logo.png

ПЛАТФОРМА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇТА РОЗВИТКУ КАР'ЄРИ

створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі.

Зареєстрованому користувачу надається можливістьбезкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості та зробити власну профорієнтацію, якщо існує потреба у:

• виборі (зміні) професії;
  • виборі майбутнього напряму професійного навчання;
  • визначенні схильності до підприємницької діяльності
  • оцінці власних здібностей танавичок (Soft Skills);
  • саморозвитку.

За бажанням Ви можете звернутисяза додатковою консультацієюдо фахівців державної служби зайнятості.

Завдяки Платформі з профорієнтації та розвитку кар'єри. Ви можете безкоштовно продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси. Тобто зробити власну профорієнтацію.

• Якщо Ви тільки починаєте свій кар'єрний шлях (школяр, чи студент) - завдяки вчасному тестуванню Ви зможете обрати собі майбутній фах, зорієнтуватися на кого вчитися або в якій сфері шукати роботу.
  • Якщо Ви вже працюєте – завдяки тестуванню Soft Skills Ви зрозумієте Ваші сильні стороні та конкурентні переваги, а також додаткові навички, якими бажано опанувати.
  • Якщо Ви плануєте відкривати власну справу – тестування допоможе зрозуміти, чи маєте Ви хист до підприємницької діяльності.
  • Якщо Ви раптом втратили роботу або Вас не задовольняє Ваша попередня – можливо, це шанс задуматися, а чим Ви насправді хочете займатися. Проходьте тестування та дізнайтеся про себе більше.

/Files/images/prezentation.jpg

Школярам, випускникам, абітурієнтам 13 - 18 років і батькам

Послуга "Профорієнтатор-UA" для школярів, випускників, абітурієнтів 13 - 18 років та батьків

Які питання Ви зараз собі ставите? Який тест пройти на визначення майбутньої професії? Як обрати і який саме обрати фах? Бажаєте підтвердити свій вибір професії? Хто може надати кваліфіковану підтримку?

Ви можете отримати відповідь на багато питань

• Який обрати фах із урахуванням інтересів, здібностей та особистісних якостей.
  • Як правильно визначити профільний напрямок навчання в школі.
  • Як підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.
  • Продовжувати навчання в школі або вступати до коледжу.
  • До якого вишу піти навчатися.
  • Яку обрати спеціальність і спеціалізацію у виші.
  • Як правильно підібрати активізуючі й розвиваючі програми (тренінги) для подальшого особистісного розвитку.

Дата останньої зміни 18 Березня 2024