/Files/images/logo.png

ПЛАТФОРМА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇТА РОЗВИТКУ КАР'ЄРИ

створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі.

Зареєстрованому користувачу надається можливістьбезкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості та зробити власну профорієнтацію, якщо існує потреба у:

• виборі (зміні) професії;
  • виборі майбутнього напряму професійного навчання;
  • визначенні схильності до підприємницької діяльності
  • оцінці власних здібностей танавичок (Soft Skills);
  • саморозвитку.

За бажанням Ви можете звернутисяза додатковою консультацієюдо фахівців державної служби зайнятості.

Завдяки Платформі з профорієнтації та розвитку кар'єри. Ви можете безкоштовно продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси. Тобто зробити власну профорієнтацію.

• Якщо Ви тільки починаєте свій кар'єрний шлях (школяр, чи студент) - завдяки вчасному тестуванню Ви зможете обрати собі майбутній фах, зорієнтуватися на кого вчитися або в якій сфері шукати роботу.
  • Якщо Ви вже працюєте – завдяки тестуванню Soft Skills Ви зрозумієте Ваші сильні стороні та конкурентні переваги, а також додаткові навички, якими бажано опанувати.
  • Якщо Ви плануєте відкривати власну справу – тестування допоможе зрозуміти, чи маєте Ви хист до підприємницької діяльності.
  • Якщо Ви раптом втратили роботу або Вас не задовольняє Ваша попередня – можливо, це шанс задуматися, а чим Ви насправді хочете займатися. Проходьте тестування та дізнайтеся про себе більше.

/Files/images/prezentation.jpg

Школярам, випускникам, абітурієнтам 13 - 18 років і батькам

Послуга "Профорієнтатор-UA" для школярів, випускників, абітурієнтів 13 - 18 років та батьків

Які питання Ви зараз собі ставите? Який тест пройти на визначення майбутньої професії? Як обрати і який саме обрати фах? Бажаєте підтвердити свій вибір професії? Хто може надати кваліфіковану підтримку?

Ви можете отримати відповідь на багато питань

• Який обрати фах із урахуванням інтересів, здібностей та особистісних якостей.
  • Як правильно визначити профільний напрямок навчання в школі.
  • Як підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.
  • Продовжувати навчання в школі або вступати до коледжу.
  • До якого вишу піти навчатися.
  • Яку обрати спеціальність і спеціалізацію у виші.
  • Як правильно підібрати активізуючі й розвиваючі програми (тренінги) для подальшого особистісного розвитку.

Господарський суд міста Києва запрошує долучитися до Всеукраїнського конкурсу малюнку і твору серед школярів на тему «Правосуддя».

Радою суддів України започатковано Всеукраїнський конкурс малюнку і твору серед школярів на тему: «Правосуддя» у рамках відзначення Дня працівників суду, що відзначається щороку 15 грудня.

Метою конкурсу є: підвищення уваги суспільства до необхідності сприяння діяльності осіб та органів, що забезпечують здійснення правосуддя; висвітлення високої місії судів та судової діяльності у сучасному суспільстві художніми засобами, формування почуття патріотизму та власної гідності громадян України; виховання поваги до суду, суддів та Закону; розвиток в юних українців прагнення зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу.

Вимоги до малюнків:головні персонажі – суддя, суд, працівник суду, бачення дитиною ролі судді, права, закону і призначення судочинства і правосуддя в Україні.

Вимоги до творів:головні персонажі – суддя, працівник суду, адвокат, прокурор, бачення дитиною ролі судді, права, закону в суспільстві і призначення судочинства і правосуддя в Україні. Сюжет твору має ґрунтуватися на реальній або вигаданій судовій справі, життєвій історії, власному досвіді чи досвіді близьких родичів

Приємним доповненням до конкурсу є призовий фонд. Також, переможці обох конкурсів можуть взяти особисту участь у святкових заходах до Дня працівника суду за участю Ради суддів України та суддів Верховного Суду.

Навчальні заклади, учні яких будуть оголошені переможцями конкурсів, будуть відзначені нагородами Ради суддів України.

Усі бажаючі діти шкільного віку мають прекрасну нагоду взяти участь у вказаному конкурсі, надіславши свій малюнок чи твір до Ради суддів України у строк до 10 грудня 2018 року.

Детальніше про умови конкурсу та оформлення робіт можна дізнатися на сайті Ради суддів України:https://bit.ly/2xRB9WS

Коментарi