ПОГОДЖЕНО Голова ПК ___________ Корнус К.М. «___» ____________20__ р. ЗАТВЕРДЖЕНО Директор СШ № 314 _________І.В. Жебчук «___» __________ 20__р.

ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО РОЗПОРЯДКУ

РОБОТИ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ № 314

З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ

ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

І. ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОЧОГО ДНЯ

І.І. Навчальні заняття у школі проводяться згідно з розкладом занять.

І.2. Початок занять у школі о 8-30 годині.

І.3. Тривалість уроків у І – х класах – 35 хвилин, 2 – 4 -х класах –

40 хвилин, у 5 – 11 класах – 45 хвилин.

І.4. Між уроками встановити такі перерви:

- після першого, третього і п’ятого уроків – 10 хвилин;

- після другого і четвертого уроків – 20 хвилин.

І.5. Школа працює за п’ятиденним робочим тижнем.

І.6. Позакласні заняття у школі проводити згідно з особливим

розкладом, що вивішується у вестибюлі школи.

І.7. Збори педагогічної ради у школі проводяться за річним планом ( І раз на чверть ).

І.8. Наради при директорі проводяться один раз на два тижні.

( Час проведення оголошується додатково ).

І.9. Уся робота в школі повинна закінчуватися не пізніше 20 год.30 хв.

І.10. Розклад навчальних і факультативних занять вивішується в

методичному кабінеті на 2-ому поверсі та у вестибюлях 1 та 3 блоків.

І.ІІ. Працівники, які працюють у суботу, неділю або святкові дні, мають право на одержання додаткових днів до відпустки або в час канікул.

Субота та неділя є вихідними днями.

ІІ. ОБОВ’ЯЗКИ ВЧИТЕЛЯ

ІІ.І. Усі вчителі повинні приходити на роботу не пізніше, ніж за 15 хвилин до початку свого уроку. Перед початком уроків та під час перерв провітрювати класне приміщення.

ІІ.2. Кожен учитель повинен своєчасно знайомитися з усіма розпорядженнями та оголошеннями, що вивішуються в учительській.

ІІ.3. Кожен учитель повинен ознайомитись із замінами на наступний день і поставити свій підпис або заздалегідь повідомити про відмову.

ІІ.4. Виходити на заміну уроків, включаючи методичні дні.

ІІ.5. Якісно проводити заміну уроків.

ІІ.6. Кожен працівник повинен попереджати адміністрацію школи про свій невихід на роботу з поважної причини або по хворобі, а також про вихід із лікарняного.

ІІ.7. У перший день виходу після хвороби в обов’язковому порядку віддати заступнику директора школи лікарняний лист або довідку про дозвіл приступити до роботи.

ІІ.8. Вчитель, заходячи до класу, перед початком уроку повинен перевірити порядок у класі:

- збереження меблів ;

- санітарно-гігієнічний стан.

Необхідно вимагати, щоб староста класу поклав на стіл вчителя рапорт (список відсутніх учнів).

ІІ.9. Урок повинен починатися і закінчуватись по дзвінку.

ІІ.10. Кожен вчитель повинен вимагати в учнів дотримання єдиного орфографічного режиму.

ІІ.11. Вчитель повинен своєчасно заповнювати журнал і записи у журналі робити лише чорною пастою.

Вчитель несе повну відповідальність за збереження класного журналу.

Кожен вчитель зобов’язаний взяти класний журнал перед уроком і поставити його на місце вчасно і особисто після кожного уроку.

Забороняється учням брати або ставити на місце класний журнал.

ІІ.12. Учитель несе відповідальність за майно, чистоту і порядок всього кабінету під час уроків. У випадку виявлення яких-небудь крадіжок або псування майна в кабінеті, надзвичайних пригод у класі, вчитель ставить до відома адміністрацію школи в той же день до закінчення занять у школі. Після закінчення уроку класне приміщення закривається з метою запобігання дитячого травматизму та псування шкільного майна.

ІІ.13. Канікулярні дні, які не співпадають з черговою відпусткою, є робочими. У ці періоди робота визначається в рамках часу, який не перевищує їх навантаження до початку канікул. Облік робочого часу здійснюється в окремій книзі та скріплюється підписом працівника.

ІІ.14. Працівник зобов’язаний проходити медичний огляд І раз в рік. У І-й день виходу із відпустки учитель зобов’язаний здати медичну книжку з результатами медичного огляду.

Працівник повинен подати довідки про щеплення від дифтерії або довідку лікаря про протипоказання.

ІІ.15. Про всі надзвичайні випадки на уроках учитель зобов’язаний повідомляти адміністрацію школи до кінця робочого дня.

ІІІ. ПРАЦІВНИКАМ ШКОЛИ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ :

ІІІ.1. Змінювати розклад, а також графік роботи, зокрема виходити на роботу у період відпустки без узгодження з адміністрацією школи.

ІІІ.2. Відміняти, збільшувати та скорочувати уроки і перерви між уроками.

ІІІ.3. Виганяти учнів з уроків або не допускати до уроків.

ІІІ.4. Стороннім особам бути присутнім під час уроку в класі дозволяється тільки з дозволу директора школи або його заступників. Вхід до класу під час дзвоника або після початку уроку дозволяється тільки директору школи і його заступникам у виняткових випадках.

ІІІ.5. Категорично забороняється самостійно залишати учнів під час уроку у класі.

ІІІ.6.Розмовляти по телефону під час уроків без виробничої необхідності категорично забороняється

ІV. ЗАОХОЧЕННЯ ЗА УСПІХИ В РОБОТІ

ІV.1. Оголошення подяки з занесенням в трудову книжку.

ІV.2. Нагородження Почесними грамотами освітянських установ.

ІV.3. За особливі успіхи та заслуги в праці працівники школи подаються до нагородження званням, орденами, медалями.

ІV.4. Заохочення матеріальними преміями.

V. АДМІНІСТРАТИВНІ СТЯГНЕННЯ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ВНУТРІШНЬОГО РОЗПОРЯДКУ

V.1. Попередження.

V.2. Догана.

V.3. Звільнення з роботи за погодженням ПК.

Директор школи І.В. Жебчук

Голова ПК К.М. Корнус