Програма “Школа і поліція”

/Files/images/Bezyimyannyiy-221x300.jpg

На виконання завдань положень Концепції першочергових заходів реформування системи Міністерства внутрішніх справ України, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 жовтня 2014 р. № 1118, Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2010 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2015 р.№ 1393 та положень Угоди про партнерство між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством освіти і науки України від 29 лютого 2016 р. у навчальних закладах міст Івано-Франківська, Львова, Одеси та Києва розпочнеться з нового 2016/2017 навчального року впровадження експериментальної моделі співпраці навчальних закладів і поліції «Шкільний офіцер поліції».

Метою експериментальної моделі є сприяння діяльності навчальних закладів щодо профілактики правопорушень серед дітей та забезпечення безпечного навчального середовища.

Для зазначеної діяльності будуть відібрані працівники поліції, які пройшли спеціальне навчання та призначені шкільними офіцерами поліції. Передбачається закріпити за одним поліцейським від двох до п’яти шкіл.

Поліцейські зосереджуватимуть свою роботу на проведенні просвітницько-профілактичних занять з учнями запрограмою «Школа і поліція», яка була схвалена для використання (лист Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» № 2.1/12-Г-159 від 18.04.2016); проведенні індивідуальних зустрічей з учнями та/або їхніми батьками (особами, які їх замінюють); забезпеченні вчасного та ефективного реагування на виклики керівників навчальних закладів; участі у батьківських зборах і педагогічних радах з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед батьків та педагогічних працівників щодо попередження негативних явищ в дитячому середовищі.

Нормативно-правова база

Лист МОН від 27.05.2016 № 2/2-14-966-16 "Про апробацію експериментальноїмоделі співпраці навчальних закладіві поліції "Шкільний офіцер поліції"
Методичні рекомендації щодо проведення просвітницько-профілактичних занять з учнями 1-11 класів за програмою "Школа і поліція"
  • Позашкільна освіта та виховна робота
  • Позашкільна освіта. Навчальні програми
  • Банк досвіду виховної роботи
  • Виховна робота. Схвалені рукописи
  • Відзначення пам’ятних та ювілейних дат
  • Національно-патріотичне виховання дітей та молоді(1)
  • Проект “Сімейні цінності”(1)
  • Програма “Школа і поліція”
  • Нормативна база позашкільної освіти та виховної роботи
  • Корисні посилання

Кiлькiсть переглядiв: 65

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.