Шановні батьки майбутніх першокласників!

Онлайн реєстрація та приймання заяв завершилися!!!

Другої хвилі приймання документів не буде. Всі місця зайняті. Почався процес формування класів.

Наказ про зарахування дітей до 1 класу прикріплено внизу сторінки

Процедура вступу до 1-го класу регламентована Законом України про освіту (Ст. 12, 13), Законом України про повну загальну середню освіту (Ст.8) та Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

1) Відповідно до перелічених нормативно-правових документів до 1-го класу приймалися діти, які проживають на закріпленій за закладом освіти території обслуговування:

вул. Княжий Затон, 2/30, 2б, 3, 4, 4а, 5, 7, 9;11

вул.. Срібнокільська, 1/2, 1, 2а, 3а, 3б,3в, 4, 8, 8а;

вул.. Урлівська, 1/8, 3, 3а, 3б, 4, 4а, 5, 5а, 5б, 7, 8, 8а, 9,10а, 11, 12, 14, 16, 16/37;

пр.-т. Григоренка, 24, 26а, 28, 28а, 28б, 28в;

вул. А.Ахматової, 31, 33, 35, 35а, 35б, 37;

вул. Батуринська, 12

2) Відповідно до п.4 Ст.12 Закону України про освіту, початкова освіта здобувається, як правило, з шести років, проте право на першочергове зарахування мали діти, яким на початок 2022/2023 навчального року виповниться повних 7 років. Вони зобов'язані приступити до навчання. Діти, яким на 01.09.22 року виповниться 6 років мають право для вступу при наявності вільних місць у закладі освіти.
3) Діти, яким станом на 01.09.22 року НЕ виповниться повних 6 років, НЕ будуть зараховані до закладу освіти у 2022/2023 навчальному році.
4) Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (Розділ ІІ, п.1) заяви про зарахування дитини до першого класу та документи, визначені п.4 І Розділу, подаються до закладу одним з батьків дитини особисто до 31 травня.
Перелік документів:

1) Заява (Зарок знаходиться в прикріпленому файлі в самому низу сторінки. Його можна завантажити, роздрукувати та заповнити заздалегідь)

2) Копія свідоцтва про народження дитини

3) Медична довідка №086-1/о

4) Карта щеплень №063/о (у разі відмови – довідка висновок ЛКК)

5) 2 фото розміром 3*4 см

6)* Копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (у разі наявності)

!!! Підставою для приймання вище перелічених документів є пред’явлення документу, що засвідчує право на першочергове зарахування (Реєстрація дитини або одного з батьків за адресою, закріпленою за закладом освіти, довідка внутрішньопереміщеної особи, договір найму житла (нотаріально завірений), свідоцтво про народження та довідка з місця навчання старших брата та/або сестри, які навчаються в закладі освіти, довідка з місця роботи працівника закладу освіти)

5) Відповідно до п.1 Розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти до 31 травня прийматимуться документи дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу. У випадку, якщо кількість дітей, які мають право на першочергове зарахування перевищує спроможність закладу освіти, орган, у сфері управління якого перебуває заклад освіти, має запропонувати на вибір батьків таких дітей перелік закладів освіти, максимально доступних і наближених до місця їх проживання
6) Відповідно до спроможності закладу у 2022/2023 навчальному році, планується набір 6-ти перших класів з максимальною кількістю 180 учнів.
7) З урахуванням профільності закладу та відповідно до кадрового забезпечення вивчатимуться такі іноземні мови:

1-А, Б, В класи - перша іноземна мова - англійська
1-Г, Д, Є класи - перша іноземна мова - німецька

8) Процедура приймання документів до 1 класу у 2022 році:

Для формування графіку подачі документів, проводилася попередня онлайн реєстрація, яка вже завершилася, оскільки кількість заяв вже перевищила спроможність закладу.

Звертаємо вашу увагу!!!! Школа не веде облік дітей, які реєструються на інших сайтах чи освітніх платформах. В графік подачі документів вносяться лише діти, яких буде зареєстровано за посиланням на ДАНІЙ сторінці.