День народження Тараса Григоровича Шевченка

Щороку 9 березня українці по всьому світу святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета та художника.

Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Український видатний митець залишив кілька важливих послань, які для українців стали закликом до дії.

Традиційно до Дня народження Кобзаря вчителі української мови 314 школи організували тематичні уроки й заходи, присвячені життю й творчості поета.

В початкових класах пройшли виховні годині, які були присвячені творчій спадщині Т.Г. Шевченка «Ми нащадки твої, Тарасе!".

Тарас Шевченко все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Будьмо вдячні йому і за «Заповіт», і за «Гайдамаків», і за «Катерину». Читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар.

/Files/images/09035.jpg/Files/images/09037.jpg