День Рідної мови

Сьогодні, 21 лютого, весь світ відзначає 25-ту річницю Міжнародного дня рідної мови.

Для багатьох зараз, у ці важкі часи, мова — це важлива частина ідентифікації себе, як громадянина України. Тож, учні та вчителі школи провели низку заходів.

Зранку учні 8-Б класу провели вікторину ,,Як ми знаємо рідну мову?"

Учні 11-Б класу брали інтерв'ю в учителів про рідну мову.

На початковій школі пройшли тематичні заходи: бесіди “Вивчай рідну мову”, "Мова як скарб", виховні години “21 лютого – Міжнародний день рідної мови!”, змагання на кращого знавця української мови, вікторини “Все буде українська мова!”, вебквести до Дня рідної мови, “Нащадкам мову передам, як скарб…”.

Книжкові виставки в бібліотеці зібрали на полицях найкращі надбання української літератури.

Також були проведені різноманітні конкурси, інтерактивні вправи, створення колажів, стіннівок, присвяченіх рідній мові.