Тематичний тиждень «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення»

Вперше в школі пройшов тематичний тиждень «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення», упродовж якого учасники освітнього процесу занурилися в історію Українського Козацтва, історію нашої Держави; дізналися про військові традиції та звитяги Українського Народу, про наших мужніх, незламних Воїнів від часів козацтва до сьогодення, які відстоювали та сьогодні ціною власного життя виборюють майбутнє України.

Були проведені такі заходи:

-Години спілкування, конкурси вікторини у початковій школі.

- Інформаційно - розважальний захід ,,Козацькому роду нема переводу" -5 В клас разом з учнями 9-х класів.

- Старшокласники відвідали виставки ,,Україна - Розп'яття", ,, Знак на щиті,,,'' Сталеві титани Бахмута'' в Національному музей історії України. Зустрічалися з воїнами.

- Вистава ,,Коли ми були маленькі'', де акторами і режисерами виступали учні школи, яка яскраво демонструє стан дітей які переживають війну.