Творча майстерня вчителя-філолога

8 листопада 2019 року у спеціалізованій школі № 314 І-ІІІ ступенів № 314 з поглибленим вивченням іноземної мови відбувся майстер-клас учителя зарубіжної літератури та української мови та літератури Тетяни Бордюг. Тетяна Миколаївна провела відкритий урок на тему “Твір Дж.Байрона “Мазепа” - романтична поема. Українська тема в поемі”, у ході якого використала сучасні методи роботи з текстом літературного твору та мультимедійні технології. Яскравим завершенням заходу стала літературно-музична композиція «Кохання таємничі звуки…», яку під керівництвом Бордюг Т.М. здійснили учні 8-11 класів. У роботі творчої майстерні взяли участь директор школи Іван Жебчук, заступники директора школи, учителі зарубіжної літератури та української мови і літератури школи та Дарницького району.