/Files/images/козак.jpg

20 ЖОВТНЯ ВІДБУВСЯ ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ ЕТАП ПАТРІОТИЧНОГО ВИШКОЛУ-ГРИ "КОЗАК-КВЕСТ 2018"

В суботу, 20 жовтня, парк Партизанської слави став ареною для напружених змагань команд, що представляли школи Дарницького району. Після завершення інструктажу вони побігли виконувати квест, проходити завдання та крок за кроком наближатись до перемоги.

За декілька годин команди фінішували. За гарною традицією, командам, що завершили проходження квесту одразу було надано можливість підкріпити свої сили козацьким кулішем, смачним борщем та чаєм. А щоб учасники не нудились, чекаючи результатів, співав своїх запальних пісень гурт "Узвар" ("Ягич").

Наші учні 9-11 класів також взяли участь в цьому змаганні і достойно пройшли всі змагання, посівши IV місце. Вітаємо і пишаємось нашими юними козаками і козачками!

/Files/images/viber image.jpg

/Files/images/козак 4.jpg/Files/images/козак 5.jpg/Files/images/козак 8.jpg/Files/images/козак7.jpg/Files/images/9.jpg

/Files/images/козак3.jpg

/Files/images/Козак 1.jpg

А побачити перебіг цієї боротьби ви можете, переглянувши це відео!

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

Дата останньої зміни 23 Квітня 2024