Юридична адреса спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 314 з поглибленим вивченням іноземної мови:

м. Київ, вул. Княжий Затон, 7-А

Ідентифікаційний код 23392282

Рік створення 1994.

Рік реорганізації 2003, розпорядження Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації від 23.06.2003 року № 396 «Про реорганізацію середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 314, спеціалізованої школи № 315 з поглибленим вивченням іноземної мови та створення спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземної мови № 314 та гімназії № 315»

У своїй діяльності педагогічний колектив спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів № 314 з поглибленим вивченням іноземної мови керується Конституцією України, законами України «Про освіту», іншими законодавчими актами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України, інших центральних органів виконавчої влади, міжнародно-правовими актами, програмою «Столична освіта», рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 р. № 946, Статутом школи та іншими освітніми нормативно-правовими документами.

Дата останньої зміни 18 Березня 2024