Прийом до 1 класу!!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

З огляду на особливості прийому дітей до 1-х класів у 2018 – 2019 н.р. (як було узгоджено на день відкритих дверей 19.04.2018р.), процедура прийому проходитиме в три етапи:

1) З 23 квітня по 25 травня 2018 р. по вівторках (14:30 – 17:30) та четвергах (8:30 – 12:30)продовжуватиметься запис дітей 6 -7- річного віку, які проживають на території обслуговування школи. (Запис відбуватиметься у приймальні директора. Для запису необхідно мати з собою документ, що засвідчує приналежність до мікрорайону).
2) У зв'язку з появою нормативного документу (Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти), з 08 травня починається прийом документів за графіком у Розділі "Прийом до 1-класу"/ "Графік подачі документів"

Список дітей, які будуть записані в журнал оновлюватиметься щодня на сайті школи у вкладці «Прийом до 1-го класу»

*Нагадуємо, що дата запису не є ключовою при створенні рейтингу для зарахування. В першу чергу будуть зараховані діти старші за віком.

Адміністрація школи

Дата останньої зміни 17 Квітня 2024