Районний семінар на тему «Розвиток комунікативних навичок іноземних мов в процесі міжнародної співпраці шляхом інтеграції в мовне середовище»

14 грудня 2017 р. у спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 314 з поглибленим вивченням іноземної мови відбувся семінар на тему «Розвиток комунікативних навичок іноземних мов в процесі міжнародної співпраці шляхом інтеграції в мовне середовище», в якому взяли участь заступник директора Дарницького районного науково-методичного центру Олена Василівна Мігунова, заступники директорів шкіл з іноземної мови та голови методичних об’єднань учителів іноземної мови шкіл Дарницького району. З вітальним словом до гостей звернувся директор школи Жебчук І.В.

Учасники семінару відвідали інтерактивні уроки англійської та німецької мов учителів Столярової А.В. та Куліка К.М., країнознавчі уроки Файдюк С.В. та Куліка М.І.

Присутні відмітили високий рівень знань іноземних мов учнів школи та сучасність і креативність учителів.

Заступник директора з іноземної мови Бабій О.В. та учитель німецької мови Кулік М.І. розповіли про міжнародну співпрацю з навчальними закладами Німеччини та стажування учителів школи у м. Мюнхені.

На завершення учні під керівництвом учителя англійської мови Прокопенка С.В. продемонстрували свої акторські здібності та високий рівень володіння англійською мовою під час театральної постановки за мотивами казки Л.Керролла «Аліса в Країні див».

/Files/photogallery/1192/1.jpg

/Files/photogallery/1192/10.jpg

/Files/photogallery/1192/11.jpg

/Files/photogallery/1192/12.jpg

/Files/photogallery/1192/2.jpg

/Files/photogallery/1192/3.jpg

/Files/photogallery/1192/5.jpg

/Files/photogallery/1192/6.jpg

/Files/photogallery/1192/7.jpg/Files/photogallery/1192/8.jpg/Files/photogallery/1192/9.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 111

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.